Darmowa dostawa od 299 zł
Kakao Ceremonialne y Mucho Más
login
Kakao Ceremonialne y mucho más
Menu
Darmowa dostawa od 299 zł
Kakao Ceremonialne y mucho más
Dołącz do kakaowej grupy i wróć do sklepu z kodem rabatowym(ukryty w postach na grupie)
Dołączam

Jak narodziło się Chocante?

O ceremoniach kakao usłyszałem po raz pierwszy słonecznego, sierpniowego dnia.

Zdziwiłem się, że kakao może dodawać mnóstwa energii, otwierać serca i sprawiać, że ludzie stają się szczęśliwsi. Dlaczego tak się dzieje? Naturalne, stuprocentowe kakao poprawia ukrwienie mózgu, ożywia i dodaje energii do działania. Dzięki niemu procesy myślowe stają się sprawniejsze, a pamięć i koncentracja stopniowo lepsza. To, co możesz zauważyć już po kilku chwilach picia kakao, to lepszy nastrój. Kakao otacza cię przyjemną aurą ciepła, spokoju i optymizmu.

Okazuje się, że wystarczy około 50 gram kakao ceremonialnego, by zachciało nam się tańczyć i dzielić pozytywną energią z innymi!

Kakao zafascynowało mnie już od pierwszej rozmowy. To wtedy, w sierpniu, narodziło się Chocante - Kakao Ceremonialne y Mucho Más.

Kakao zafascynowało mnie już od pierwszej chwili, od pierwszego spotkania. To wtedy, w sierpniu, narodziło się Chocante - Kakao Ceremonialne y Mucho Más.

Skąd ta nazwa?

Zimne, listopadowe popołudnie. Gwarna knajpa, a w niej ja, na lekcji hiszpańskiego. Zawzięcie opowiadałem mojemu nauczycielowi o przygodach, które spotkały mnie podczas lotu awionetką do Kolumbii.

On cierpliwie słuchał historii, od czasu do czasu rzucając: „Chocante!”, czyli „szokujące”, „ekstra”.

Takie właśnie są nasze produkty. Po prostu 'chocante'.
Saludos y Mucho Más
Najszczerszy miłośnik kakao i założyciel Chocante
Tomasz Orzeszko

Sklep i hurtownia kakao

Naszą kakaową ofertę kierujemy do miłośników kakao, sklepów, kawiarni i cukierni. Jako sklep internetowy i hurtownia dostarczymy dowolną ilość produktu w wybrane miejsce. Więcej o ofercie i dystrybucji przeczytasz tutaj, a klikając o, tu, przeniesiesz się prosto do sklepu.

Import kakao

W Chocante zajmujemy się importem i dystrybucją kakao, z naciskiem na kakao ceremonialne, które przywozimy z wielu niesamowitych zakątków świata. Oprócz kakao ceremonialnego znajdziecie u nas również kakao w proszku, masło kakaowe oraz inne kakaowe wspaniałości, takie jak ziarna czy nibsy y Mucho Más.

Kakao dla organizatorów ceremonii

Do współpracy zapraszamy również organizatorów ceremonii kakao, dla których przygotowaliśmy specjalne zniżki. Niedługo w naszej ofercie pojawi się także organizacja wyjątkowych ceremonii kakao dla firm. Stay tuned!

Masz pytanie?

PL - Pytanie
Chocante - Kakao Ceremonialne

Kakao z rabatem

Dołącz do kakaowej grupy i wróć do sklepu z kodem rabatowym. 
Kupuj kakao ceremonialne, ziarna czy masło kakao we lepszej cenie.

Kod rabatowy ukryty w postach na grupie.
Dołączam
Mamy ambicję importować kakao w proszku i kakao ceremonialne ze wszystkich stron świata. Staramy się sprowadzać kakao organiczne (BIO), ale nie wszystkich rolników stać na robienie certyfikatów bio, a uprawiają świetne ekologiczne kakao. Dlatego tutaj znajdziesz po prostu dobre kakao :). Na szczęście każde kakao jest 100% wegańskie i koszerne.
Posmakuj  Kakao
Chocante.pl © 2020 – 2024 All Rights Reserved
entercartphone-handsetcrosschevron-downarrow-uparrow-leftarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram