Strona w trakcie prac serwisowych. Możliwość składania zamówień została czasowo wyłączona. 

Czekolada do picia

Oferujemy szeroką gamę czekolad do picia z różnych zakątków świata, w tym z Peru, Dominikany oraz Wenezueli. O smaku gorącej czekolady decyduje jakość użytego kakao i mleka, a także dodatek naturalnych składników wzbogacających jego aromaty.

Płynna czekolada to prawdziwa rozkosz dla podniebienia i duszy. Jej smak budzi radość i przywraca wspomnienia z dzieciństwa, a skład dodaje ciału wigoru. Nasza oferta obejmuje kilka rodzajów czekolady: mleczną, gorzką, białą i deserową.

Słodsze kakao, czyli gorące czekolady do picia lub czekolady spożywcze

Czekolada do picia ma formę pastylek, które łatwo rozpuszczają się w mleku lub wodzie. W porównaniu do kakao ceremonialnego, czekolada zawiera nie tylko kakao, ale i dodatki takie jak mleko w proszku, masło kakaowe, cukry i naturalne aromaty. Choć często nazywa się go “czekoladą na gorąco”, napój ten można również spożywać na zimno.

Do czego używamy czekolady spożywczej?

Po rozpuszczeniu pastylek czekolady w wodzie lub w mleku (najlepsza proporcja to 1:2!) otrzymujemy gęsty, esencjonalny napój, który poprawi humor i z pewnością doda nam wigoru. Czekoladę spożywczą można jednak wykorzystać też w formie polewy do ciasta lub jako nadzienie do pralin.

Czekolada spożywcza jako polewa cukiernicza

Czekolada spożywcza nadaje się nie tylko do przygotowania gorącego (lub zimnego!) napoju, ale i do sporządzenia polewy cukierniczej lub nadzienia. Czy może być coś lepszego niż domowy wypiek z dodatkiem najprawdziwszej, aromatycznej czekolady?

Czekolada spożywcza (czekolada do picia) z certyfikatami Bio, Fairtrade oraz Rainforest

Wiele naszych czekolad posiada certyfikaty, które potwierdzają, że produkt pochodzi z ekologicznych i zrównoważonych upraw. Rolnicy, którzy uprawiają organiczne kakao często starają się o certyfikaty sprawiedliwego handlu, a także angażują się w ochronę lasów deszczowych. W naszym sklepie, staramy się dostarczać klientom produkty, które posiadają nie tylko certyfikat bio/organiczny, ale także certyfikaty Fair Trade oraz Rainforest Alliance.

Hurtowe ilości czekolad spożywczych i polew czekoladowych

Nasze produkty – zarówno czekolady do picia, jak i spożywcze – można zamawiać zarówno w detalu, jak i w ilościach hurtowych. Kilkukilogramowy blok, czy kontener pełny pachnącego kakao? – dla nas obie te opcje nie stanowią przeszkody! Dlatego nasza oferta skierowana jest nie tylko do małych sklepów i kawiarni, ale i do dużych producentów czekolady lub innych wyrobów cukierniczych.

Terminy dostaw hurtowych produktów zależą od dostępności konkretnego asortymentu oraz wolumenu zamówienia. Niemniej, staramy się, by nasi klienci otrzymali zamówienie w ciągu kilku dni lub tygodni.

Produkcja czekolady i polew czekoladowych na zamówienie

Nasz sklep oferuje nie tylko wysokiej jakości ziarna kakao, ale i produkowaną z nich czekoladę spożywczą oraz polewy. To idealna oferta dla cukierni, czekoladziarni i manufaktur czekoladowych. Rozmiar zamówienia jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta – jesteśmy gotowi dostarczyć Państwu każdą ilość naszej wyśmienitej czekolady!

Filtruj
Sortuj
Zamknij X

Kategorie

Gatunek

Smak

Zatwierdź
Zamknij X
Sortuj
Zatwierdź