Chocante: Kakao Ceremonialne y Mucho Más - Logo

Oferta dla sklepów i kawiarni

Prawdziwe nieodtłuszczone kakao znane też pod nazwą kakao ceremonialne to produkt w 100% naturalny i nie zawierający konserwantów, dodatków smakowych oraz glutenu. Jest to po prostu pasta ze zmielonych ziaren kakao w postaci bloków bądź bryłek. 

Kakao ceremonialne nadaje się do codziennego spożycia, jako dodatek do serów, sałatek oraz deserów. Wytrawne gatunki dobrze pasują do wina i likierów. Ponadto kakao posiada szereg właściwości zdrowotnych: poprawia nastrój, znosi zmęczenia oraz jest źródłem witamin, minerałów oraz antyoksydantów.

Nasze kakao idealnie sprawdzi się na półkach sklepów ze zdrową żywnością, z serami czy winiarskich. 

Zamów kakao na korzystnych warunkach

Sklepom proponujemy ceny hurtowe już od 3 kg. Kakao dostarczamy w blokach lub bryłkach gotowych do samodzielnego pakowania lub zapakowane w torebki z naszym logo. 

Dlatego zamów już dziś bez ryzyka. 

Mamy również ofertę dla organizatorów ceremonii kakao.

Napisz lub zadzwoń

Tomasz Orzeszko

Email: t.orzeszko@chocante.pl

Telefon: 606 76 58 75

Dołącz do kakaowej grupy i wróć do sklepu z kodem rabatowym. Kupuj kakao ceremonialne, ziarna czy masło kakao we lepszej cenie.

Dołącz do grupy na fb
Mamy ambicję importować kakao w proszku i kakao ceremonialne ze wszystkich stron świata. Staramy się sprowadzać kakao organiczne (BIO), ale nie wszystkich rolników stać na robienie certyfikatów bio, a uprawiają świetne ekologiczne kakao. Dlatego tutaj znajdziesz po prostu dobre kakao :). Na szczęście każde kakao jest 100% wegańskie i koszerne. 


Saludos y Mucho Más

Copyright © 2022 All Rights Reserved
cartcrossmenuchevron-down
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro