Chocante: Kakao Ceremonialne y Mucho Más - Logo

Import Kakao

Życie kakao jest niezwykłe. Najpierw owoce dojrzewają na niewysokich, kochających dużą ilość rozproszonego światła i wilgotność drzewach kakaowca, a następnie są ręcznie zbierane. Wtedy dzieli je już tylko krok od wyruszenia w pasjonującą podróż.

Zanim kakao dotrze do Twojego domu, musi przemierzyć odległe kraje, morza i oceany. Czy wiesz, że zajmujemy się importowaniem prawdziwego kakao z Peru, Meksyku, Ekwadoru, Gwatemali, Jawy i Afryki?

W naszej ofercie znajdziesz ziarna kakaowca, surowiec niezbędny do wytworzenia pasty kakao, który świetnie sprawdza się jako przekąska do chrupania - zdrowy zamiennik chipsów, oraz pastę kakao, inaczej miazgę kakaową, czyli stuprocentowe, zmielone ziarno kakaowca bez dodatków, doskonałe do jedzenia, produkcji domowej czekolady, sosów mole, jako dodatek do serów, a także - przede wszystkim - do picia w formie kakao ceremonialnego.

Nasz sklep uzupełniają nibsy kakao - śruta kakaowa - czyli łuskane i łupane ziarna, idealne do ciast, lodów, owsianek i samodzielnego jedzenia. Proponujemy także niealkalizowane i alkalizowane kakao w proszku, sporo lżejsze od kakao ceremonialnego, bo zawierające jedynie 10-20% tłuszczu (kakao ceremonialne ma go nawet 55%!).

W Chocante kupisz również masło kakaowe, 100% tłuszcz kakao, składnik wielu kuchni świata i genialny kosmetyk, na podstawie którego możesz tworzyć także własne, domowe kremy.

Interesuje Cię zamówienie 100 kilogramów, a może 100 ton naturalnego kakao? Dowolną ilość produktu, także hurtową, dostarczymy prosto do portu, magazynu lub Twojego mieszkania.

Już dziś skontaktuj się z nami i sięgnij po kakao najwyższej jakości.

Tomasz Orzeszko
E-mail: t.orzeszko@chocante.pl
Telefon kontaktowy: 606 76 58 75

Dołącz do kakaowej grupy i wróć do sklepu z kodem rabatowym. Kupuj kakao ceremonialne, ziarna czy masło kakao we lepszej cenie.

Dołącz do grupy na fb
Mamy ambicję importować kakao w proszku i kakao ceremonialne ze wszystkich stron świata. Staramy się sprowadzać kakao organiczne (BIO), ale nie wszystkich rolników stać na robienie certyfikatów bio, a uprawiają świetne ekologiczne kakao. Dlatego tutaj znajdziesz po prostu dobre kakao :). Na szczęście każde kakao jest 100% wegańskie i koszerne. 


Saludos y Mucho Más

Copyright © 2022 All Rights Reserved
cartcrossmenuchevron-down
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro